Islandija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Islandija parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Islandijoje

Nepaisant politinio ir ekonominio klimato netikrumo, per pastaruosius trejus metus didžiausias Islandijos nekilnojamojo turto pardavimo kainų padidėjimas.

Vidutinis augimas yra 6%, palyginti su 4,1%, užfiksuotu 2015 m. Islandija pirmauja pirmą kartą nuo 2006 m., Kai buvo pradėtas "Global House Price" indeksas.

Sala pranešė apie 14,7 proc. Didėjanti ekonomika, du palūkanų normų sumažėjimai ir vis didėjantis užsienio investuotojų dalyvavimas padeda paaiškinti, kad per pastaruosius dvylika mėnesių nekilnojamojo turto pardavimo Islandijoje vidutinės kainos padidėjo 9%.

Reikjavikas yra būdingas spalvotiems stogams, švytinčioms šviestuvoms ir svarbiam kompromisui energijos srityje. Islandijos sostinė, turinti tik 115 tūkstančių gyventojų, gali labai paveikti pasaulio mastu ir jos tikslas yra tapti visiškai nepriklausoma nuo iškastinio kuro naudojimo 2050 m. Ir tapti "vandenilio ekonomika".

Aukšta gyvenimo kokybė atsispindi nuosavybės pardavimo kainomis. Per pastaruosius penkerius metus Reikjaviko gyvenamųjų namų rinka patiria bumą kainų ir pardavimo požiūriu. Tarp 2016 m. Antrosios pusės ir visų 2017 m. Parduodamų nekilnojamojo turto kainų Islandijoje kainos padidėjo vidutiniškai 13%, o jų smailės siekė 15%. Vidutinė buto pardavimo kaina šiandien yra apie 450 tūkst. Eurų.

Islandija keičia odą. Jis nusprendė tai padaryti didindamas savo kapitalo Reikjaviko meninę sceną, pakeisdamas buvusią pramoninės uosto teritoriją į kultūros centrą, įskaitant koncepcines parduotuves, menininkų studijas, klubus, viešbučius, įrašymo kambarius ir neseniai atidarytą Maršalo namas. Kovo mėnesį atidaryta senoji silkių fabrikas, kurį studijos "Kurt og Pí" architektai pakeitė į postmodernistinę koloną, kurioje buvo pastatyta studija ir galerija, skirta Olafurui Eliassonui, ir dvi menininkų vietos, kuriuose buvo parašyta Islandijos meno scena istorija: Kling ir "Bang" ir "Living Art Museum".

  •  
    Persikėlimas į Islandiją: visa informacija tik paspaudus!

    Tikriausiai viena iš labiausiai neištirtų, tačiau tuo pačiu metu, Islandija daugeliui išeina iš kasdienio gyvenimo, kitiems - tinkama alternatyva, kad galėtume iš esmės pakeisti gyvenimą. Dažnai mes manome, kad mūsų galvose buzes, kad mažas balsas, kuris mums šnabžda, kad galbūt atėjo laikas apsisuk ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 37128

Parduoda Ūkis, Islandija, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

800,000.00EUR
Parduoda
Ūkis

260000 m²
Puikus Rytų Islandijos ūkis su 7 pastatais! "Stóri-Bakki" yra Rytų Islandijos širdyje, tik 25 km atstumu iki Egilsstaðir miesto ir tik 5 km nuo žie...
Cod. 4957

Parduoda Ūkio žemė, Islandija, Grímsey, Grimsey, Grimsey

1,000,000.00EUR
Parduoda
Ūkio žemė

2500 m²
žemės sklypas
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB